Leona Petrović iz Malinske osvojila drugo mjesto na državnom kickboxing prvenstvu

Leona Petrović iz Malinske je osvojila drugo mjesto na državnom kickboxing prvenstvu u disciplini kick light koje je u subotu 6. travnja održano u Zadru.

Nastupila je u skupini starijih kadetkinja do 50 kg i imala je dvije borbe. U polufinalu je rezultatom 2:0 pobijedila Erin Arman iz kluba “Zeus”, Vižinada, a u finalu je rezultatom 1:2 izgubila od Tine Petrović iz Ivanić Grada.

Leona je uobičajeno prikazala dinamičnu borbenost, izvrsnu tehniku i odličnu kondicijsku pripremljenost te je njezin trener Predrag Znaor vrlo zadovoljan ostvarenim rezultatom.

Na Prvenstvu je nastupilo 282 sportaša iz 55 hrvatskih klubova koji su se natjecali u kadetskom, juniorskom i seniorskom uzrastu.

Izvor: P. Znaor/Općina Malinska-Dubašnica

error: Content is protected !!