Krčki karatisti osvojili 23 odličja na 9. Karate Grobničan Kupu

Prva mjesta osvojili su Haris Ibrahimović, Ivan Škulić, Emin Huskić, Mia Maria Rudman i Zara Burnić

Ovoga vikenda krčke karatiste ugostio je Karate Klub Grobničan na svojem 9. Karate Grobničan Kupu. Sa 23 osvojena odličja karatisti Karate kluba Krk su zauzeli 4. mjesto u ukupnom poretku klubova. Od 28 nastupa, 15 natjecatelja s Krka je izborilo finale, od kojih je čak petoro osvojilo zlato.

“Svakako možemo biti zadovoljni sa kvalitetom koju naši natjecatelji nastavljaju pokazivati iz natjecanja u natjecanje i to nam daje motivaciju za nastavak ovakvog rada”, ističe Samuel Roksandić.