[FOTO/VIDEO] Sharbini debitirao za OŠK Omišalj, ali izašao nakon 10 minuta

Anas je istrčao s brojem 90 na leđima, no ubrzo je šepajući napustio teren

Prije sedam godina Anas Sharbini istrčao je u dresu hrvatske reprezentacije protiv Argentine. S druge strane našli su se Messi, Di Maria, Mascherano, Aguero… Ne samo da je Anas istrčao već je postigao i vodeći pogodak za Vatrene. Danas je 34-godišnji Anas istrčao u crvenom dresu OŠK Omišlja u prvoj županijskog ligi. S brojem 90 na leđima. Jedan od najvećih dana u povijesti kluba iz Omišlja. No, bajka je trajala 10 minuta. Sharbini je izašao s terena šepajući.

Anasov nastup piše se u povijesne knjige, a suigrači su uspjeli pobijediti Goranin 1:0. Pobjedonosni gol postigao je Hadžiomerović sredinom prvog dijela. Delničanima su naglo pale akcije u dvije minute. Najprije nisu realizirali penal, a potom su ostali s igračem manje zbog crvenog kartona. S deset igrača bili su bolji takmac. I tako sve do sredine drugog dijela kada i OŠK ostaje s igračem manje. Kad su ostali brojčano izjednačeni na terenu, gosti su se ispuhali i bodovi su ostali na Krku. Sljedeće kolo trećeplasirani OŠK gostuje kod lidera u Klani.

error: Content is protected !!