VIDEO Sjajan rukometni vikend za rukometašice RK Omišalj, osvojile su sve što se moglo osvojiti

RK Omišalj slavio je na Otvorenom prvenstvu Istre, u 18. kolu II. HRL – zapad i u županijskim utakmicama U-12

Iza nas je odlična rukometni vikend za rukometašice Rukometnog kluba Omišalj. Na 26. Otvorenom prvenstvu Istre u mini rukometu u Umagu, rukometašice 2012. godišta upisale su šest pobjeda u nizu i dominantno “došetale” do najsjajnije medalje.

Ozbiljniji izazov  krčkim djevojčicama predstavljala je samo ekipa Karlovca, no nakon srčane borbe i ta je utakmica završila rezultatom 9:7 za Omišalj.

U finalnoj utakmici za prvo mjesto RK Omišalj slavio je nad ekipom Malog Lošinja rezultatom 10:8.

Za zlatnu ekipu Omišlja igrale su Inna Husić, Sara Barlić, Aria Batinić, Vita Grego, Franka Šandrk, Maša Škulić, Mirta Šekuljica, Gita Milotić, Mila Klemenčić i Iria Čeko pod vodstvom trenerice Kristine Škulić, a u najbolju petorku turnira iz ekipe RK Omišalj izabrane su Mirta Šekuljica, Iria Čeko te najbolja golmanica turnira iz Vita Grego.

Finale: Omišalj – M.Lošinj 10:08

Seniorke RK Omišalj u 18. kolu II. HRL – zapad ugostile su ekipu Samobora i u konačnici slavile u utakmici koji je obilježio obrat u 55. minuti i odlične obrane Simone Prendivoj.

Gošće su pred kraj prvog poluvremena povele i ostale u vodstvu sve do 55. minute, nakon čega dominaciju na terenu odličnom serijom od 4:0 preuzimaju Omišljanke. Odlučujući gol za konačnih 30:29 u 59. minuti upisala je Martina Dorčić, a Omišljanke time upisuju i nova dva boda.

Uspješno je nastavljen i pobjednički niz Omišljanki u županijskim utakmicama U-12, pobjedama protiv Gospića i Murvice.

“Naše cure doputovale su u Rijeku bez par prvotimki što zbog ozljeda, što zbog bolesti. Uspjele su naše cure povući kada je najviše trebalo. Pokazale su da mogu, pokazale su karakter. One jure prema samom vrhu županijske lige.

Pozivamo sve roditelje, prijatelje kluba da dođu u subotu,01.04.na zadnje kolo državne lige za naše cure U-12. One su osigurale završnicu PH. One su svoj klub plasirale među najboljima u HR. Podržimo ih i zaplješćimo jer njihovi snovi postaju stvarnost”, poručuju iz RK Omišalj.

error: Content is protected !!