Paola Ivana Medved osvojila dvije medalje na ITF Taekwondo prvenstvu Hrvatske

Konkurencija je bila žestoka – natjecalo se više od 130 sportaša iz 11 klubova sa područja cijele Hrvatske

U subotu 11. ožujka 2023. u Gradištu je  održano Prvenstvo Hrvatske u tradicionalnom ITF Taekwon-dou, na kojem je Paola Ivana Medved, učenica OŠ Malinska-Dubašnica i članica kluba Taekwondo Rijeka, Kickboxing Sušak osvojila čak dvije sjajne medalje.

Domaćin natjecanja bio je Taekwondo klub ,,Sokol” Gradište, a konkurencija je bila žestoka – natjecalo se više od 130 sportaša iz 11 klubova sa područja cijele Hrvatske.

Iz obaveznih sastava  formi Paola Ivana osvojila je zlato (juniorke – žuti pojas), a iz sportskih borbi osvojila je broncu  (juniorke do 58 kg). Paola je bila izvrsna, pokazala je iznimnu hrabrost u borbi sa protivnicama koje imaju puno više iskustva i izborila se za 3. mjesto, pohvalili su se svojom učenicom na stranicama OŠ Malinska-Dubašnica.

Foto i izvor: OŠ Malinska-Dubašnica
error: Content is protected !!