FOTO Krk na gostovanju u Crikvenici propustio dvije stopostotne šanse za pobjedu

Crikvenica – Krk 1:0 (0:0)

CRIKVENICA Gradski stadion Crikvenica. Gledatelja: 200. Sudac: Rožman (Rijeka).
Strijelac: 1:0 Imeraj (80.)
Žuti kartoni: Imeraj (Crikvenica), Mikulica (Krk)

CRIKVENICA Baričević, Merle (od 74. Buršić), Preni (od 46. Buljat), Prpić, Matešković, Alilović, Šarković, Imeraj, D. Lagumdžija (od 46. T. Lagumdžija), Butorac, Mazzarolli
KRK Mohorović, Šabalja (od 56. Grdinić), Turkalj, Dukađin (od 66. Jurešić), Turčić, Klenovšek, Zec, Mijić (od 46. Zeko), Radić (od 85. Rexepi), Gibičar (od 46. Zrilić), Mikulica

Crikvenica je pred sam kraj susreta protiv Krka uspjela postići pobjedonosni gol. Kao i na nedavnoj kup utakmici, za Krčane je bio koban Imeraj. Na Krku je izborio penal, a danas je zabio glavom. Domaćini su zaslužili pobjedu, tri puta su pogađali okvir vrata i imali još nekoliko šansi. No, moglo je biti i drugačije. Gosti su imali tri šanse, dvije stopostotne. Zahvaljujući izvrsnom vrataru Baričeviću, Crikvenica je ostala neokrznuta.

Sačuvana je time jedna, po Krk ne baš sretna, tradicija. Četvrtu utakmicu zaredom utakmica između Crikvenice i Krka je završila 1:0. Tri puta su pobjeđivali Crikveničani.

Prilike:

2’ Nakon kornera broj Mazzarolli 11 volejem pogađa prečku
6’ Mazzarolli sa 10 metara puca ravno u golmana
12’ Imeraj prijeti iskosa
14’ Gibičar iz kornera, Baričević spašava vrata
22’ Šarković puca s desne strane
27’ Mazzarolli iz blizine puca u golmana
29’ Povratna lopta broj Merlea na 16 metara, Lagumdžija puca pored gola
31’ Šarković nakon greške krčke obrane je sam ispred vratara Krka Mohorović koji se baca u noge i spašava mrežu
37’ Šarković sa 10 metara puca u golmana
41’ Butorac iz akcije, nakon slobodnog udarca, puca preko gola
43’ Butorac puca preko gola
46’ Butorac iz blizine puca preko gola
47’ Baričević brani Zeki u situaciji jedan na jedan
54’ Alilović pogađa stativu
55’ Butorac gađa preko gola
62’ Butorcu brani golman jedan na jedan, a potom Tin Lagumdžija pogađa prečku
68’ Jurešić puca preko gola
79’ Šarković asistira Imeraju koji glavom pogađa za vodstvo
92’ Mohorović brani Buršiću u situaciji jedan na jedan

3. HNL Zapad : Crikvenica Uspješnija Od Krka

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Autor: Anto Ravlić

error: Content is protected !!