Jedriličari s otoka Krka sjajni na 77. Viškoj regati

Najuspješniji u svojoj grupi (C6) bio je Robert Skomeršić iz JK Plav, Krk s osvojenim 1. mjestom

U petak, 15. listopada iz Splita je startala tradicionalna 77. Viška regata na kojoj su krčke posade izborile niz medalja.

Do Visa se jedrilo po jakoj buri, a u nedjelju na povratku u Split po umjerenom zapadnjaku. Najuspješniji u svojoj grupi (C6) bio je Robert Skomeršić iz JK Plav, Krk s osvojenim 1. mjestom.

Odlična je bila i naša otočanka, Helena Purić osvojivši 1. mjesto u svojoj skupini (C2). Jedriličari JK Vihor iz Baške izborili su pak 3. mjesto u svojoj grupi (C1) na čelu s kormilarom Igorom Barbalićem.

Ukupno je na regati sudjelovalo oko 150 brodova različitih kategorija u organizaciji splitskog kluba “Labud”.

error: Content is protected !!