Novi natjecatelji 3KCro hrabro ušli u svoje prve borbe na prvom Adriatic Cupu u Rijeci!

Novi natjecatelji 3KCro hrabro su ušli u svoje prve borbe na prvom Adriatic Cupu u Rijeci. Prve na redu su bile Klara Strčić i Ana Lukanović u kategoriji cicibanke -24kg. Kao najmlađe natjecateljice sjajnim borbama zauzele su Klara 3. mjesto a Ana 2. mjesto.

Luna Žic u kategoriji cicibanke -27kg i Eni Pranjić u kategoriji mlađih učenica -27 pokazuju borbenost na svom prvom natjecanju te osvajaju 3. mjesto. U jednoj od najtežih kategorija, učenica -31kg nastupaju Lara Krešić i Saša Jarnečić, zajedno sa već iskusnijom Vanessom Kukrikom i Lanom Crnčić. Iako su sve cure pokazale želju za pobjedom, jedino Lana uspijeva ući u borbu za 3. mjesto i pobjeđuje.

Toma Lukanović i Lorenzo Aaron Zaldana uspijevaju nadvladati konkurenciju kategorije mlađih učenika -31kg i nalaze se u pravom krčkom finalu, gdje iskustvo Lorenza postavlja na 1. mjesto dok se Toma na svom prvom natjecanju okitio 2. mjestom.

Sarah Rukavina Stanić odlukom sudaca odlazi u finale kategorije mlađih učenica +43 gdje zauzima 2. mjesto na svom prvom natjecanju, dok je Luciji Bagari za dlaku izmaklo finale, ali to nadoknađuje osvojivši 3. mjesto.

U finalu mlađih učenika -39kg našao se Luka Šimanić koji osvaja 2. mjesto, dok je u istoj kategoriji David Bažinski osvojio 3. mjesto.

U mlađim učenicima +43kg Leon Burnić nažalost ne uspijeva pobijediti finale te osvaja 2. mjesto. Doria Maraž kao već iskusna natjecateljica u mlađim kategorijama postavlja se na vrh mlađih učenica -35kg osvojivši 1. mjesto.

Karmen Šajatović u kategoriji učenica +54 ne uspijeva izboriti finale, ali zato u borbi za 3. mjesto taktički zaključuje meč i osvaja odličje.

“Čestitke svima koji su nastupili, i pohvale za hrabrost svim novim natjecateljima! Veliko hvala svim roditeljima na podršci s tribina. I ono najvažnije velika pohvala svim iskusnijim natjecateljima koji su u pravom timskom duhu podržali, bodrili, tješili i pratili svoje nove natjecateljske kolege”, kažu iz Karate kluba Krk Croatia.

error: Content is protected !!